Ta strona używa plików cookies, dzięki którym nasz serwis może lepiej dostosowywać się do Państwa potrzeb. Tutaj możecie Państwo dowiedzieć się więcej
Jeśli chcieliby Państwo wyłączyć cookies, należy zapoznać się z instrukcją jak tego dokonać w przeglądarce, której Państwo używająAkceptuję

Lokalizacja
Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby na bieżąco otrzymywać informacje od Alae.

Znajdź nas na: Facebook NK
Wybierz rozmiar czcionki: - 0 +

GMBUS Przewóz Osób Niepełnosprawnych

Status: Firma

Kategoria: Transport

Zasięg usług: Warszawa

Adres Okulickiego 2 45

03-984 Warszawa

Strona www http://gmbus.pl

Telefon: 609-798-937

E-mail: zamow@gmbus.pl

Opis usług

GMBUS Przewóz Osób Niepełnosprawnych

Firma GMBUS postanowiła wprowadzić usługę przewozu osób, chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się.
Specjalistyczny transport przeznaczony jest dla osób starszych, niepełnosprawnych ruchowo, poruszających się na wózkach lub mających innego rodzaju trudności w samodzielnym przemieszczaniu się.

Posiadamy własne wózki i krzesełko transportowe.

Transport realizowany jest samochodami VW Transporter (2 wózki+3 osoby), Opel Vivaro(2 wózki+4osoby) i Renault Master(2 wózki+5osób) przystosowanymi do przewozu osób na wózkach, które posiadają także standardowe siedzenia, z których mogą korzystać osoby poruszające się o własnych siłach i osoby towarzyszące. Pojazdy wyposażone są w specjalne pasy do bezpiecznego ustabilizowania pacjenta i wózka w samochodzie. Osobie niepełnosprawnej zapewniamy pomoc ze strony kierowcy przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu oraz przemieszczaniu się z miejsca pobytu do pojazdu i odwrotnie. W przypadku istnienia znacznych barier i problemów w wydostaniu się z mieszkania lub innego miejsca i dotarciu do punktu docelowego wyznaczonego przez osobę niepełnosprawną - możliwe jest zamówienie usługi - asystenta transportowego.

ASYSTENCI TRANSPORTOWI

W przypadkach, gdy osoba poruszająca się na wózku potrzebuje pomocy w pokonaniu barier, załatwieniu spraw, itp. w niedostępnym dla niej budynku lub nie ma możliwości pokonania barier, pomocy w poruszaniu się lub załatwieniu spraw mogą udzielić asystenci transportowi. Potrzeby tego rodzaju muszą zostać zgłoszone. Za zgłoszenie zapotrzebowania na asystenta odpowiedzialna jest osoba zamawiająca kurs.
Opłata dodatkowa za asystenta wynosi 20 zł/jedna godzina/

CENNIK
1 km 2,50 zł
Podstawienie busa 25 zł
1 godz. postoju 35 zł
W godz. 22 - 6 oraz niedziele i święta doliczamy + 50%
Przy stałych kontraktach
możliwość negocjacji cen.

Cena jest ceną brutto.
Wystawiamy faktury Vat

Dostępność i zasięg

Transport jest świadczony przez 7 dni w tygodniu całą dobę.


ZAMAWIANIE USŁUGI

Zamawianie przewozów odbywa się z jedno dniowym wyprzedzeniem.
W szczególnych przypadkach kursy na terenie Warszawy
mogą być realizowane w tym samym dniu.
Przewozy można zgłaszać pod nr telefonów:
609-798-937, 502-732-782, 501-229-599
Tel/fax 22 671-37-82
;