Ta strona używa plików cookies, dzięki którym nasz serwis może lepiej dostosowywać się do Państwa potrzeb. Tutaj możecie Państwo dowiedzieć się więcej
Jeśli chcieliby Państwo wyłączyć cookies, należy zapoznać się z instrukcją jak tego dokonać w przeglądarce, której Państwo używająAkceptuję

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby na bieżąco otrzymywać informacje od Alae.

Znajdź nas na: Facebook NK
Wybierz rozmiar czcionki: - 0 +

Partnerzy

SklepikSeniora.pl

 

 

 

 

 

 

 

SklepikSeniora.pl to nowa jakość w polskim Internecie. Naszym celem nie jest oferowanie po raz kolejny standardowych produktów medycznych, ale stworzenie kompleksowej platformy doradczej i pasażu handlowego ze wskazaniem na te produkty, które spełnią wszelkie Państwa wymagania zarówno pod kątem ceny jak również jakości. Stawiając na te dwie wartości pragniemy Państwu zaoferować szereg produktów najlepszych krajowych i zagranicznych producentów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, w najniższych cenach.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

GHN

ul. Szczytnicka 45

50-382 Wrocław

Tel.: +48 519 114 292 (pn - pt 8:00 - 19:00)

Tel.: +48 71 707 01 35 (pn - pt 10:00 - 16:30)

 

kontakt@sklepikseniora.pl

www.sklepikseniora.pl

 

 

 

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.

 

 

 

 

 

Fundusz Hipoteczny DOM S.A. jest największą i najdłużej istniejącą na polskim rynku instytucją oferującą hipotekę odwróconą. Usługa ta polega na dożywotniej wypłacie rent hipotecznych osobom po 65. roku życia w zamian za przekazanie prawa własności do mieszkania lub domu, z którego mogą korzystać do końca swoich dni. 

 

Świadczenia wypłacane przez Fundusz Hipoteczny DOM to Lepsze życie dla Seniora.

 

 

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.

ATRIUM PLAZA

Al. Jana Pawła II 29

00-867 Warszawa

Tel.: +48 22 100 50 00

Fax: +48 22 100 50 01

Infolinia: 801 005 801

 

info@funduszhipoteczny.pl

www.funduszhipoteczny.pl

 

 

 

Doktor-Medi.pl

 

 

 

 

 

Doktor-Medi.pl to innowacyjny serwis internetowy poświęcony zdrowiu, który pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o niepokojących Cię dolegliwościach. Zachęcamy do odbycia wirtualnego wywiadu z Doktorem Medi - inteligentnym komputerowym konsultantem medycznym - który udzieli Ci informacji na temat możliwych dolegliwości i chorób oraz zaproponuje dalsze działania profilaktyczne i diagnostyczne.

 

 

Infermedica Sp. z o.o.

ul. Plac Solny 14 nr lok 3

50-062 Wrocław

Tel.: +48 693 861 163

 

kontakt@doktor-medi.pl

www.doktor-medi.pl

 

 

AptekaOTC.pl

 

 

 

AptekaOTC.pl, to serwis będący apteką internetową. Dystrybuujemy preparaty nie tylko w Polsce, ale także do innych Państw, głównie z Europy. Każdego miesiąca stronę AptekaOTC.pl odwiedza przeszło 120 tys. internautów szukających informacji na temat farmaceutyków, kosmetyków oraz suplementów diety i zaopatrujących się w produkty przez Internet. Nasza apteka internetowa jest jedną z dziesięciu najbardziej popularnych i wyróźniających się stron internetowych o tej tematyce w Polsce. Dostarczamy wszelkiego rodzaju leki m.in. na serce, żylaki, sen, uspokojenie, leki przeciwbólowe oraz tysiące kosmetyków, takich jak szampony, maseczki, kremy i odżywki, suplementy diety i odżywki dla sportowców.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej apteki!

 

Obsługę logistyczną i sprzedaż leków prowadzi:

Apteka Kwiaty Polskie

 

Tel.: +48 (42) 279 40 06

 

bok@aptekaotc.pl

www.AptekaOTC.pl