Ta strona używa plików cookies, dzięki którym nasz serwis może lepiej dostosowywać się do Państwa potrzeb. Tutaj możecie Państwo dowiedzieć się więcej
Jeśli chcieliby Państwo wyłączyć cookies, należy zapoznać się z instrukcją jak tego dokonać w przeglądarce, której Państwo używająAkceptuję

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby na bieżąco otrzymywać informacje od Alae.

Znajdź nas na: Facebook NK
Wybierz rozmiar czcionki: - 0 +

O nas

 

Portal alae.pl jest miejscem, gdzie użytkownicy – opiekunowie formalni i nieformalni – znajdą zarówno dopasowaną do potrzeb opiekę, obszerne informacje, jak i kompleksowe usługi dotyczące opieki nad osobami starszymi.

 

Opiekunki oraz opiekunowie mają możliwość stworzenia swojego profilu zawodowego, natomiast osoba szukająca opieki, przy użyciu zaawansowanej wyszukiwarki, otrzymuje najbardziej odpowiadające jej potrzebom osoby.

 

Portal alae.pl oferuje również bazę usługodawców świadczących usługi związane z opieką senioralną. W ramach osobnych kategorii wyszukiwania na portalu znajdą się także listy szpitali, Ośrodków Pomocy Społecznej, Klubów Seniora, jak i domów opieki w całej Polsce. Za pomocą wyszukiwarki możliwe jest wyfiltrowanie podmiotów świadczących usługi w danej okolicy.

 

Pragniemy, aby nasze usługi dostępne były dla każdego. Stąd też zdecydowana większość usług dostępnych jest bezpłatnie.

 

 

Misja

 

Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu opieki nad osobami starszymi.

 

Wizja i cele

 

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, zarówno ze strony osób fizycznych, jak też przedsiębiorców, sieć obfituje w oferty firm, instytucji i ludzi świadczących rozmaite usługi. Branża opieki senioralnej nie jest tutaj wyjątkiem. Osoba, która poszukuje profesjonalnej opieki dla seniora, bardzo często zostaje przytłoczona mnogością źródeł informacji. Jednocześnie informacje te są rozproszone i trudne do oceny pod kątem wiarygodności. Fakty te skłoniły nas do stworzenia portalu, który będzie udostępniał kompleksową informację na temat opieki nad seniorami.

 

Szczególną uwagę poświęciliśmy, i nadal poświęcamy, następującym wartościom:

 

Kompleksowość

 

Zależy nam, aby odwiedzające nas osoby mogły znaleźć pełny zakres informacji dotyczących opieki nad seniorem. Dlatego też postanowiliśmy podzielić nasz serwis na cztery sekcje i cały czas rozwijamy i aktualizujemy każdą z nich.

 

Prostota i przejrzystość

 

Projektowaliśmy nasz portal pod kątem prostoty obsługi i wygodzie użytkownika. Świadomie zrezygnowaliśmy z nachalnych reklam z myślą o przejrzystości i estetyce alae.pl. Cenimy Państwa czas i konieczność znalezienia dokładnie tych informacji, których Państwo szukają.

 

Dostępność

 

Pragniemy, aby nasze usługi dostępne były dla każdego. Stąd też zdecydowana większość usług dostępnych jest bezpłatnie. Nie jesteśmy organizacją non-profit, jednak zadbaliśmy, aby opłaty obejmowały tylko usługi dodatkowe, których wykupienie nie jest konieczne do korzystania z portalu. Wierzymy tym samym, że w ten sposób przyczynimy się do poszerzenia wiedzy na temat opieki nad osobami starszymi oraz znacząco ułatwimy dostęp do niezbędnych informacji i usług.

 

Profesjonalizm i zaufanie

 

Zdajemy sobie sprawę, że branża, w której działamy jest branżą odpowiedzialną społecznie. Z tego powodu dbamy o najwyższy poziom wszystkich treści zamieszczanych na naszych stronach. Każdy artykuł, ogłoszenie czy wypowiedź na naszym portalu jest przez nas weryfikowana przed upublicznieniem. Staramy się również, w granicach naszych możliwości, weryfikować osoby i firmy ogłaszające swoje usługi na naszym portalu, ponieważ czujemy się współodpowiedzialni za wszystko, z czego korzystają Państwo za naszym pośrednictwem.